O nas
Ice Logistic

Terminowość, doświadczenie, bezpieczeństwo

Nasza firma jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania rynku TSL, który w ciągu ostatnich lat przeszedł dynamiczny rozwój. Koncentrujemy się głównie na obsłudze branży spożywczej (FMCG) oraz farmaceutycznej (transport leków), zapewniając nowoczesną i profesjonalną obsługę, a także fachowe wsparcie naszych pracowników. Wiedza i doświadczenie, w połączeniu z nowoczesną flotą pojazdów, umożliwiają nam realizowanie najbardziej wymagających zleceń – zawsze na czas i bezpiecznie. Od lat rozwijamy swoje zaplecze flotowe, obecnie posiadając m.in.: naczepy typu double-stock, naczepy umożliwiające podwójny załadunek, czy hakówki dla transportu półtusz wiszących.

Wyznaczamy
standardy rynkowe

Współpracujemy z klientami możliwie najbliżej, aby móc w pełni poznać i zrozumieć ich unikatowe potrzeby. Wszechstronne podejście do transportu, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i maksymalne zaangażowanie w każde zlecenie to kluczowe wartości, które konsekwentnie rozwijamy i które doceniają nasi klienci. Zależy nam na budowaniu trwałych, solidnych i partnerskich relacji z kontrahentami, zarówno z kraju, jak i z całej Unii Europejskiej. Jesteśmy dumni, że naszemu doświadczeniu zaufały duże i znane marki z branży FMCG.

Współpraca z nami to szereg korzyści

Zadowolenie klienta
naszym priorytetem

Za cel stawiamy zadowolenie klientów z dostarczanych przez nas usług. Chcemy być zawsze o krok przed oczekiwaniami rynku, dlatego decydując się na współpracę z nami otrzymujesz nie tylko kompleksową usługę logistyczną (transport, dystrybucja i spedycja), ale także:

konkurencyjne ceny i pewność terminowej realizacji zlecenia
obsługę na najwyższym standardzie
komunikatywność, otwartość i rzetelność w relacjach
gwarancję szybkiej reakcji na niestandardowe potrzeby klientów
elastyczność i dopasowanie struktur organizacyjnych do wymogów nowoczesnego i efektywnego zarządzania
obniżanie kosztów logistycznych klientów